RSS

10 Sty 2014

Dodaj wpisy, dziel się z innymi!

Autor: Jacobek | Kategoria: Inne

Chciałbyś dodać swoje zdjęcia królików na Naszą stronę albo może wrzucić fotki swoich klatek? Masz ciekawy artykuł i chciałbym go opublikować i o nim podyskutować? Od dzisiaj masz taką możliwość! Wystarczy, że zarejestrujesz się przez tą stronę:

KLIKNIJ TUTAJ

lub logując się przez konta społecznościowe widoczne po prawej stronie menu, a od razu staniesz się naszym użytkownikiem i dzięki temu dołączysz do największej społeczności zrzeszającej hodowców i miłośników królików!

Zapraszam wszystkich do dodawania swoich artykułów na temat królików, zdjęć, a także dzielenia się nimi ze znajomymi i innymi ludźmi!

 

 2 komentarze do wpisu “Dodaj wpisy, dziel się z innymi!”

  1. jarek napisał:

    sprzedam krole 7 sztuk ok 4,30 kg kazdy z nich zdrowe zdrowo karmione bez zadnych odzywek naprawde bardzo ładne króle warte zainteresowania jest warto kontakt ze mna 512-570-402 lub pisac prc czy tu cena za sztuke zywego królika od 10zł za kg do 12 zł za kg obecnie za 7 sztuk królikow mozna sie dogadac bez wazenia pozdro

  2. jarek napisał:

    sprzedam króle 4miesieczne swojskie srednie króliki waga kazdego jednego wynosi ok 4,30 kg do 7kge srokacz cena od 10zł do 12zł za kilo zywego królika mozliwosc obozadzena za rozebranego królika wynosi cena do uzgodnienia prosze o kontakt telefoniczny 512-570-402 od pn do pt mozna dzwonic pytac zamawiac pozdrawiam chetnych

Napisz komentarz